או התקשרו עכשיו 074-7600-777
×
מפתחי תוכנה בטכנולוגיית JAVA

התחייבות לעבודה

מוכר לפיקדון

בפיקוח משרד הכלכלה

תאריך פתיחת קורס ערב
מסלול ערב
30/08/2020

המסלול יפתח בקרוב בעוד…

ימים
שעות
דקות
שניות

רוצים לפתח בשפת JAVA? השאירו פרטים לקבלת מידע על המסלול:

מצייצים מהכיתה

על הקורס בקצרה

שפת JAVA הינה טכנולוגית העתיד בפיתוח מערכות באינטרנט ולפיתוח מערכות מידע.
JAVA מספקת יכולות מלאות לבניית אפליקציות PC, Mobile וכרטיסים חכמים. החלק העיקרי בה כיום, הנקרא SPRING, משמש כאוסף פתרונות המיועד למטרה זו ונפוץ מאוד כיום בתעשיית ה-IT וה-Enterprise. סביבת Spring נחשבת לוותיקה והמנוסה מבין אוסף הטכנולוגיות לפיתוח בתעשיית ה IT והדרישה לתוכניתי Spring  הולכת וגוברת. עולם ה-Open Source (הקוד הפתוח) הינו מפותח מאוד בקרב קהילת ה-Java וניתן למצוא מגוון אינסופי של פתרונות וכלים המבוססים על קוד פתוח. טכנולוגיית Spring, מתבססת כולה על טהרת הקוד הפתוח.

הקורס מתייחס לשני הצדדים העיקריים בעולם הפיתוח: צד לקוח וצד שרת – Full Stack Development. בנוסף, הקורס מאפשר לבוגריו לבנות לקוחות משני סוגים נפוצים ופופולאריים – אפליקציות למובייל ואתרי אינטרנט דינאמיים בטכנולוגיות מתקדמות.
JAVA הינה שפה שימושית ונפוצה במשק בתחומי בנקאות, ביטוח, הטלקום, חברות אשראי, משרדי ממשלה, צה"ל ועוד. חברות גדולות ומובילות בארץ עושות שימוש בטכנולוגיות JAVA ו-JEE ביניהן: Amdocs, Pheonix, NDS, EDS, ECI, IBM,  Leumi Bank, SAP ו-Mercury.

המשכורות של מתכנתי JAVA הן מהגבוהות בתחום. קהילת ה-JAVA גדולה ומתרחבת כל הזמן ושפה זו רלוונטית לאורך שנים ויציבה מאוד.

קורס JAVA בנוי באופן הבא:
קורסי בסיס – כוללים את עקרונות הפיתוח, פיתוח בשיטת OBJECT-ORIENTED, פיתוח בשפת JAVA, בניית ממשקים גרפיים בשפה, עבודה מול בסיסי נתונים (SQL). קורסים אלו הכרחיים להשגת יכולות פיתוח בסיסיות בכלל וב-JAVA בפרט.

קורסי WEB – בקורסים אלו מכירים את עולם ה-WEB ואת מיטב הטכנולוגיות הקשורות לעולם זה. שלב זה הכרחי לפני הכניסה לעולם ה-JEE שמתרכז במתן פתרונות לפיתוח בצד השרת. במודול זה נלמדות גם טכנולוגיות צד-לקוח, ביניהן Angular, HTML & CSS , Java Script אשר מקנות למפתחים כלים לפיתוחים מקצה לקצה (Full Stack Development).

קורסי פיתוח צד שרת – קורסים אלו מתייחסים בעיקר לטכנולוגיות SPRING, Hibernate, REST ואופן יישומן בפיתוחי מערכות גדולות ומודרניות, ניהול שירותי רשת Web Services ,גישה אינטנסיבית למסדי נתונים ועוד.

קורסים מתקדמים – קורסים הנכללים בחלק זה עוסקים בעיקרם בטכנולוגיות השונות שהן חלק משפת JAVA  כגון Android , Extreme Java  ,MVC  ובמגוון מוצרים המקנים ראיה רוחבית של כלים לצד לימודים מעמיקים ויסודיים של הטכנולוגיות עצמן. חלק זה אף כולל נושאים המתרכזים בעקרונות תכנון ועיצוב של אפליקציות המעניקים ערך מוסף למפתחים.

 

פרויקט מלווה – בקורס הסטודנטים בונים פרויקט אשר נבנה בשלבים והופך מאפליקציית JAVA למערכת הבנויה ומכסה את רב הטכנולוגיות הנלמדות. הקורס כולל מפגשי הנחייה ויעוץ אשר יעשה ע"י המרצים ,הפרויקט מתבצע בקבוצות ונעשה מחוץ למסגרת השעות בכיתה.

לווי מקצועי

רוני קרן - מנהל אקדמי קורס JAVA

מנהל אקדמי – רוני קרן
CTO בחברת ג'ון ברייס הדרכה, עוסק למעלה מ – 15 שנה בטכנולוגיות צד שרת ואינטרנט, ובפעילות בתחום הפיתוח, יעוץ והדרכה. מתמחה בתחומי Java ו – JEE.
בעל ניסיון רב בפיתוח עסקי בתחום Java והכשרות עובדים באירופה ובסין ובעבודה מול חברות – החל מחברות הזנק וכלה במוסדיים, Enterprise ו – IT.
מלווה שנים רבות את תעשיית הפיתוח בסביבת האינטרנט, תוך חשיפה לפרויקטים רבים ומגוונים בארץ ובחו"ל.

התואר, ההסמכה והבידול

 • ראיון אישי / ייעוץ להכוונה מקצועית
 • יכולת בסיסית של עבודה מול מחשב
 • מבחן פנימי באנגלית ובמתמטיקה
 • מעבר מבחן התאמה של אדם מילא

על מנת להיות זכאי לקבל תעודות גמר של הקורס יש לעמוד בדרישות הבאות:

 • נוכחות ב- 85% מן המפגשים לפחות
 • מעבר משימות ומבחנים פנימיים 
 • הגשה ומעבר של פרויקט גמר מעשי

המשתתפים שיעמדו בדרישות המפורטות ובנוסף יעברו בהצלחה את מבחן ההסמכה (Java SE 8 Programmer Associate  1Z0-808 oracle Certified), יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם משרד הכלכלה עבור קורס "תכנות בשפת JAVA"  בהיקף של 454 שעות.

תעודה קורס JAVA

במהלך הקורס, בנוסף לשעות הלימוד בכיתה, יתקיימו מפגשי תמיכה וליווי המתבצעים באמצעות פלטפורמה ללמידה מרחוק.

המפגשים מאפשרים לתלמידים לקבל מענה וסיוע ממרצה/מתרגל בנוגע לחומר הנלמד בצורה יעילה וממוקדת, ללא צורך בהגעה למכללה.

*מועדי המפגשים מפורסמים במהלך הקורס.

 • 655 שעות לימוד (455 שעות לימוד פרונטלית הכוללות כ- 60 שעות המיועדות לליווי הפרויקט, וכ-200 שעות עבודה עצמית על הפרויקטים).
 • לימודי ערב בין השעות 21:30-17:30 / משולב עם יום ו' בין השעות 09:00-13:00, שני מפגשים שבועיים.
 • לימודי בוקר בין השעות 9:00-16:30, מפגשים של 8 שעות אקדמיות, שני מפגשים שבועיים.
 • הלימודים אינם מתקיימים בחגים ומועדים. לוח חופשות עדכני יחולק לסטודנטים.

2 – 0

שנות ניסון

שכר

20,000 – 18,000

3 – 2

שנות ניסון

שכר

24,000 – 20,000

5 – 3

שנות ניסון

שכר

28,000 – 25,000

5+

שנות ניסון

שכר

32,000 – 27,000

מבוא
לתכנות

נושאים:

מודול זה יציג את עקרונות התכנות ויאפשר לחסרי רקע בתכנות ליצר פתרונות לוגיים ולהבין את הפעולות העיקריות למימוש FLOW CONTROL בתוכניות. בשלב זה נעשה שימוש בתרשימי זרימה לפתרון הבעיות ולבניית האלגוריתמים.

מבוא לתכנות - מודול 1

סיבוכיות

נושאים:

מודול זה מתמקד בהבנת סיבוכיות ריצה של קוד. מטרת המודול היא להקנות יכולת להתחשב בביצועים ובכתיבת קוד אפקטיבי. בנוסף, מודול זה מתייחס לנושאים רבים שעולים בראיונות עבודה.

מבוא לתכנות - מודול 1

מבוא לפיתוח מוכוון עצמים
Object Oriented
Programming

נושאים:

מודול זה יציג, באופן תיאורטי, את צורת התכנות המודרנית הקרויה 'תכנות מונחה עצמים'. בחלק זה יתוודעו התלמידים לשיטת הפיתוח המהפכנית, יפנימו את המושגים הבסיסיים ויבינו היכן משתלב האלגוריתם בתכנות מסוג זה.

מבוא לתכנות - מודול 1

Introduction to SQL

נושאים:

מודול זה מציג את הטכנולוגיה הנפוצה ביותר לעבודה מול מסדי נתונים (DATA BASES) לטובת יצירת, עדכון ומחיקת טבלאות. הקורס יעסוק בעיקרי השפה וביכולותיה הבסיסיות ביותר.

שפת SQL משמשת במקרים מסוימים להעברת פקודות בין תוכניות JAVA לבין מסדי הנתונים העובדים מולן.

קרא עוד

מבוא לתכנות - מודול 1

Java Programming
Language

נושאים:

במודול זה ייושמו הן בניית האלגוריתמים והן בניית אפליקציות לפי עקרונות תכנות מונחה עצמים בסביבת JAVA. כמו כן תילמד סביבת הריצה, כלי הפיתוח ועוד חבילות תוכנה הכלולות ב-JAVA שמטרתן לסייע ולספק כלים ביד המתכנת. 

כגון – טיפול בשגיאות, עבודה עם מבני נתונים, שליטה על ריבוי תהליכים, היכרות עם בניית ממשקי משתמש ועוד.

קרא עוד

מבוא לתכנות - מודול 1

Spring & Advanced
Spring Framework

נושאים:

מודול זה עוסק באלטרנטיבה הפופולארית ביותר כיום לפיתוח צד-שרת אשר מגיעה מעולם קוד הפתוח. SPRING  מאפשר להשתמש בשירותי תשתיות תקדמים ללא הצורך לעמוד בתקנים המחמירים והכבדים של JEE. בכך, ניתן לשלב את היכולות של SPRING גם על אפליקציות שאינן עושות שימוש ב-APPLICATION SERVER.

SPRING הינה טכנולוגיה בוגרת ונעשה בה שימוש מאסיבי במגוון החברות בארץ ובעולם שבחרו ב-JAVA  כשפת הפיתוח שלהם.

קרא עוד

מבוא לתכנות - מודול 1

Hibernate / JPA

נושאים:

מודול זה עוסק בעבודה מול מסדי נתונים – RDBMS & NOSQL ובשילובו עם סביבת SPRING. במהלך המודול נלמד לעדכן ולשלוף נתונים ממסדי נתונים רלציוניים ומ-MONGODB

מבוא לתכנות - מודול 1

HTML & CSS 

נושאים:

מודול זה עוסק בהכרת הטכנולוגיה הבסיסית ביוצר לבניית וסגנון דפי WEB. המודול ידון באופן בו פורסים רכיבי WEB על המסך וכיצד ניתן לקלוט נתונים מהמשתמש על מנת להעבירם לשרת לביצוע חישובים.

מודול זה ישמש מאוחר יותר כאשר טכנולוגיות JAVA יחוללו (ייצרו בזמן אמת) דפי HTML עם תשובות מותאמות למשתמשי הקצה.

קרא עוד

מבוא לתכנות - מודול 1

Java Script 

נושאים:

מודול זה עוסק בשדרוג היכולות של דפי HTML לטובת וידוא קלט, שיפור חווית המשתמש ע"י הפיכת הפקדים שבדף לנוחים ואינטואיטיביים יותר. מודול זה מצטרף למודול הקודם ומשלים אותו. בסופו ניתן יהיה לבנות ולסגנן דפי WEB ברמה גבוהה תוך שימוש ביכולות העדכניות הקיימות כיום בצד הלקוח (בדפדפנים).

מבוא לתכנות - מודול 1

Java & Web-Services 

נושאים:

מודול זה מציג את הסטנדרט הנפוץ לתקשורת בין אפליקציות – WEB-SERVICES ועוסק באופן בו מממשים WEB-SERVICES בסביבת JAVA. המודול תוקף את הנושא הן מצד הלקוח – כיצד לקוחות JAVA יכולים להתחבר לשירותי רשת (גם אם הם כתובים בשפות אחרות) ולהתחבר אליהם על מנת להפעילם.

בנוסף, המודול תוקף את הנושא גם מצד השרת – כיצד ניתן לחשוף לוגיקה עסקית או שירותים הקיימים בארגון באופן סטנדרטי ללקוחות חיצוניים. המודול עוסק הן ב-XML והן ב-REST.

קרא עוד

מבוא לתכנות - מודול 1

SpringMVC

נושאים:

במודול זה ניישם פיתוח WEB-SERVICES המתבססים על טכנולוגיית REST באמצעות SPRING FRAMEWORK. 

מבוא לתכנות - מודול 1

Angular 7

נושאים:

מודול זה עוסק באחת מהטכנולוגיות הפופולאריות ביותר לבניית ממשקי משתמש ב-WEB לפי ארכיטקטורת SINGLE PAGE APPLICATION ונחשבת למבוקשת ביותר ליצירת FRONT-END אינטראקטיבי המתקשר עם שירותי רשת.

מבוא לתכנות - מודול 1

Java and Design
Patterns

נושאים:

פיתוח תשתיות תוכנה מונחות אובייקטים מהווה חלק מכריע בהצלחת הפיתוח של מערכות המידע המודרניות. DESIGN PATTERNS הוא ענף מודרני בתחום העיצוב מונחה אובייקטים, המנסה לתת פתרונות כלליים לבעיות עיצוב ותכנון בהן נתקלים מפתחים ומעצבים של מערכות אלו.

בקורס זה נלמד נושא ה- DESIGN PATTERNS תוך כדי יישום בשפת JAVA.

קרא עוד

מבוא לתכנות - מודול 1

Extreme Java

נושאים:

מודול זה הינו מודול המיועד להפוך את הידע הנרכש ב-JAVA למתקדם יותר ויסודי יותר. לאחר שכבר הונחו היסודות לתכנות בסביבת JAVA, מודול זה ישדרג את ההבנה בכל הקשור מ"מאחורי הקלעים" של סביבת הריצה ב-JAVA המלווה בהיחשפות ל-API פחות קונבנציונליים ויותר מתקדמים.

לדוגמה: REFLECTION ו-THREAD EXECUTORS. מטרת המודול – הפיכת מתכנתי ה-JAVA לבעלי ידע מעל הממוצע בקרב אוכלוסיית המפתחים.

קרא עוד

מבוא לתכנות - מודול 1

Functional Programming

נושאים:

מטרת מודול זה היא לעדכן את התלמידים בהתפתחויות האחרונות בשפה ולהרחיב את האופק שלהם לתכנות פונקציונאלי שהפך לפופולארי בשנים האחרונות. גרסת JAVA8 מאמצת את היכולות הללו. התלמידים יחשפו לתכנות פונקציונלי ולעבודה עם STREAMS בשפת JAVA.

מבוא לתכנות - מודול 1

Introduction
to Android

נושאים:

מודול זה מציג את עולם המובייל ב-JAVA. המודול עוסק בתשתיות מבוססות JAVA ובמידת הפופולריות שלהן בעולם המובייל כיום. המודול מציג את פלטפורמת ANDROID ועוסק בבניית אפליקציות לקוח למגוון המכשירים התומכים.

מבוא לתכנות - מודול 1

פרויקט מלווה

פרוייקט סיום

דברו ישר עם הבוגרים שלנו

[post-carousel-aplicatzia category_id=27 carusel_id="text_recomendation_1" carusel_template="recomendation"]
[post-carousel-aplicatzia category_id=27 carusel_id="text_recomendation_2" carusel_template="recomendation" direction="rtl"]

דברו ישר עם הבוגרים שלנו

מחלקת השמה 

91% בוגרי הקורס כבר עובדים!

תעשיית ההייטק מחפשת בוגרי הכשרות מקצועיות, רציניות עם ידע עדכני ורלבנטי לעולם העבודה. מכללת ג'ון ברייס חיפה מלווה אתכם צעד אחר צעד בדרך לכניסה לעולם העבודה וחושפים אתכם לכל הזדמנויות הקריירה האפשריות!

הכנת
קורות חיים

סדנאות
לחיפוש עבודה

סימולציה
לפני ראיון

דרושים
משרות לבוגרים

בין המעסיקים שלנו:

בואו גם ללמוד וישר לעבוד

אולי יענין אותך גם… 

[post-carousel-aplicatzia category_id=8 carusel_id="article" carusel_template="article"]

תהיו בקשר

שד' ההסתדרות 46,חיפה
מרקוני 27,חיפה

ימים א'-ה': 08:00-21:00
ימי ו: 08:00-13:00

טלפון: 074-760-0700
נייד: 058-4040749

השאירו פרטים עכשיו

הרשמה לשיעור נסיון חינם

מלאו את הטופס להשתתפות בשיעור ללא התחייבות

תאמו פגישת ייעוץ

בחרו מתי נוח לכם להגיע

תודה על התעניינותך בלימודים אצלנו!

זה זמן טוב לעקוב אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם ולקבל עדכונים בתחום.

נציגינו יצרו עמך קשר בהקדם לתיאום פגישה עם יועץ לימודים.

תודה על התעניינותך בלימודים אצלנו!

זה זמן טוב לעקוב אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם ולקבל עדכונים בתחום.

נציגינו יצרו עמך קשר בהקדם לתיאום פגישה עם יועץ לימודים.

הגשת קורות חיים

מלאו את הטופס וצרפו קובץ קו"ח